Avaleht

Tere tulemast.
Kas otsid kvaliteetset finants- ja maksundusalast konsultatsiooni ja raamatupidamise täisteenust? Siis oled õiges kohas!
Cellnex Finance OÜ on 2004 aastal asutatud raamatupidamisfirma, mille peamiseks tegevusalaks on korrektse raamatupidamisteenuse pakkumine äri- ja mittetulundusühingutele ning füüsilisest isikust ettevõtjatele.
Osutame Teile finants- ja maksukonsultatsioone, suhtleme maksu- ja tolliametiga ning teiste riiklike ametitega ning tagame Teile korrektse ja kompetentse raamatupidamise.

Aitame klientidel soovi korral välja töötada korrektselt toimiva raamatupidamissüsteemi ning abistame ka vajalike dokumentide ja lepingute koostamisel.
Cellnex Finance OÜ pakutav teenus on sobiv lahendus klientidele, kes tahavad olla kindlad, et nende firma raamatupidamine vastab kõikidele nõuetele ning soovivad ise keskenduda enda põhitööle ja jätta suurem osa neist probleemidest, mis nende tegevusvaldkonnast eemale jäävad meie asjatundjate lahendada.

Meie kodulehel on väljas materjale ja detailsemat infot meist ja meie tegevusest, kontaktinformatsioon ja loomulikult ka ettevõtte profiil.

Kliki ringi ja tutvu meie ettevõttega ja ära kõhkle võtmast meiega ühendust, sest oleme siin selleks, et sind aidata!